Educació Infantil i Primària
 Docent Càrrec Grup
Pilar Dalmau Tutora P-3 A
Ana Hernández Tutora P-3 B
Laia Ezquerro Tutora P-4 A
Montse Rovira Tutora P-4 B
Cintia Isla Tutora P-5 A
Montse Roca Tutora P-5 B
Meritxell García Mestra de suport a l’aula
Blanca Tous Mestra de suport a l’aula
Héctor Rodríguez Especialista d’Ed. Física – Psicomotricitat
Meritxell Torrella Cap d’Estudis Infantil
Lidia Moragues Tutora 1r A
Sara Párraga Tutora 1r B
Raquel García Tutora i coordinadora Cicle Inicial 2n A
Laura Madrigal Tutora 2n B
Juan Manuel Pertierra Tutor i coordinador Cicle Mitjà 3r A
Laia Carnasa Tutora 3r B
M. Àngels Escuer Tutora 4t A
Aïda Solsona Tutora 4t B
Emilià Mora Tutor 5è A
Ana Buján Tutora 5è B
Susana Carreras Tutora 6è A
Enric Sales Tutor i coordinador Cicle Superior 6è B
Cristina Mitjans Especialista d’Anglès
Maria Mallo Especialista d’Anglès
Víctor Campos / Héctor Rodríguez Especialista d’Educació Física
Rosa Cararach Professora de suport
Andrea Cárdenas Especialista de Música
Roser Queralt Cap d’Estudis Primària i especialista de Música
Educació Secundària Obligatòria i Batxillerat
Docent Càrrec Grup
Maite Faiges Tutora 1r A
Andrea Matilló Tutora 1r B
Xavier Garrido Tutor 2n A
Laura Jornet Tutora i Cap Departament Ciències 2n B
Iván Blanco Tutor 3r A
Cristina Martínez Tutora 3r B
Natalia Santos Tutora 4t A
Cristina Corón Tutor 4t B
Júlia Cararach Coordinadora 1r i 2n ESO i Cap Dep. Llengües
Núria Garcia Coordinadora 3r i 4t ESO
Sofía Mejías Cap Departament Animació Cristiana
Xavier Cubero Coordinador TIC
Núria Ortega
Susanna Güell Cap d’Estudis ESO
Francisco Gris Tutor 1r A (Ciències i Tecnologia)
Alicia Tudela  Tutora  1r B (Socials i Humanitats)
Ester Escobar Tutora 2n A (Ciències i Tecnologia)
Marc Ibarz  Tutor 2n B (Socials i Humanitats)
Montserrat Mompart
Adoración Navarro
Jorge Pereda
Albert Panés  Cap Departament Socials
Magalí Salsas Cap Departament Plàstica
Isabel Rodríguez Cap d’Estudis Batxillerat
Alfredo Bahillo Sotsdirector
Armando López Director